четвер, 12 лютого 2015 р.

"Любов придумана не нами. Вона від Бога нам дана..."

«Любов безмежний, чудовий дар,
 Що дав творець своєму створінню.
 Любов – це жертва, серця жар,
 І райський спокій у терпінні.»
          Любов таємнича і загадкова стояла й стоїть біля витоків тих миттєвостей, коли в душах людських виникає щось незбагненно животворяще, викликає подив, захоплення, вводить у світ краси і величі.
         «Я тебе кохаю...». Різні віки, різні мови... все різне. Єдине – кохання. Кохання – вогонь і лід, поезія і проза, пісня без кінця та краю, що лине над безкрайніми степами,  біг струмка,  грім і блискавиця,  зірка, що вражає сміливця красою й простотою водночас.  Воно зігріває нас у свята й будні. Тому з таким нетерпінням закохані чекають на 14 лютого – День Святого Валентина, День усіх закоханих, коли навіть найсором’язливіші можуть відкрити свої почуття – відправивши коханій або коханому листівку «валентинку» з найкращими побажаннями.
Напередодні цього свята бібліотекарі Широківської районної бібліотеки для учнів МЦППК підготували  розважальне шоу «Любов придумана не нами. Вона від Бога нам дана…»,  в якому приймали участь всі присутні.
            Молодь випробувала свої сили у мовознавстві, створюючи нові словосполучення та вірші. Хлопці демонстрували  перші моделі одягу присутнім, а дівчата – відкривали в собі талант успішного «вкладання грошей».  Присутні були і поетами, і художниками, і магами… Адже саме кохання – джерело творчого натхнення, яке надихає на героїчні подвиги та штовхає людей на неймовірні вчинки.  Кожен з присутніх мав можливість прийняти участь у різних конкурсах і отримати, крім гучних оплесків друзів, солодощі, бо, на думку італійців, – дарувати коханим солодощі, знак того, що їхнє спільне життя буде «солодким».
            Бібліотекарі для молоді підготували підбірку цікавих фактів про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах світу та про інші цікаві факти, пов`язані з цим днем.
            Обміном «валентинок» та знайомством з матеріалами виставки-перегляду «Романтика почуттів» закінчилося свято у бібліотеці, але кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів не кінчається. До кожного з нас рано чи пізно воно  заглядає в душу.             

             Матеріальну допомогу у проведенні свята для молоді районній бібліотеці надали магазини «Європейський» та «Ірма», за що їм велике спасибі, як від працівників бібліотеки, так і від учнів МЦППК, які були присутні на святі.







Виробнича нарада бібліотечних працівників

11 лютого 2015 року РКЗ «Широківська районна бібліотека»  провела  виробничу нараду для  бібліотечних працівників району. Відкривала нараду директор  районної бібліотеки  Л.В.Бондарчук, яка підвела підсумки роботи за 2014 рік, проаналізувала планово-звітну документацію, ознайомила з основними напрямками діяльності на 2015 рік та підняла ряд  виробничих  питань.
Завідувач методико-бібліографічним відділом Т.В.Ільчишина підготувала для бібліотечних працівників виступ на тему «Сучасна бібліотека: організація обслуговування користувачів та пошук інформації», а також ознайомила присутніх з конкурсами, які будуть проводитися протягом року в бібліотеках району.
Доповнила виступ методиста щодо проведення конкурсів заступник директора по роботі з дітьми Н.М.Дорохіна.
Крім того, завідувач методико-бібліографічним відділом ознайомила бібліотекарів з планом роботи «Заочної школи бібліотекаря» та Інтернет-школи «Практичний Інтернет – бібліотекарям», які покликані забезпечити цілісну систему підвищення професійної компетенції бібліотечних працівників та надати роботі бібліотечних установ нового напрямку по задоволенню потреб користувачів і підвищенню іміджу книгозбірень.
З одним із головних питань на нараді виступила бібліотекар по каталогам О.І.Бондаренко. Вона надала інформацію про сучасні реалії та перспективи бібліотечних фондів, їх поповнення, вивчення, а також вилучення та збереження літератури; наголосила на пошуку альтернативних шляхів комплектування бібліотек.

Продовжилася нарада роботою в малих групах. Колеги вирішували нагальні питання, планували роботу, шукали необхідну інформацію, обмінювалися досвідом.